World Of Pets

Καλωσήρθατε στο World of pets!


Παρακαλούμε συνδεθείτε ή κάντε εγγραφή για να μπορείτε να συμμετέχετε στο forum και να μην βλέπετε διαφημιστικά banners.


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

World Of Pets

Καλωσήρθατε στο World of pets!


Παρακαλούμε συνδεθείτε ή κάντε εγγραφή για να μπορείτε να συμμετέχετε στο forum και να μην βλέπετε διαφημιστικά banners.
World Of Pets
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Σύνδεση

Έχω ξεχάσει τον κωδικό μου

Πρόσφατα Θέματα
» Βρέθηκε κουτάβι στην Καλλιθέα
από Ιαβέρης Δευ Οκτ 07, 2013 3:28 pm

» Ο Mobby και η θλιβερή ιστορία του...
από Ιαβέρης Τρι Φεβ 14, 2012 8:52 pm

» πως να σταματήσει να δαγκώνει?
από gianna31 Κυρ Οκτ 02, 2011 2:52 am

» Eastern Rosella
από roselitsa1 Πεμ Σεπ 29, 2011 6:09 am

» Τι κατοικίδιο/α έχετε?
από roselitsa1 Πεμ Σεπ 29, 2011 5:49 am

» γεια σας!!!
από roselitsa1 Πεμ Σεπ 29, 2011 5:47 am

» ελπιδα καμια???
από Admin Κυρ Σεπ 04, 2011 9:43 pm

» ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΒΙ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΑΝΓΚΗ ΤΟΥ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ
από Admin Κυρ Σεπ 04, 2011 9:41 pm

» Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου
από Admin Κυρ Σεπ 04, 2011 9:34 pm

Απρίλιος 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Ημερολόγιο Ημερολόγιο

Κορυφαίοι συγγραφείς
Admin
Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 1aΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου CccΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 2a 
#popi#
Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 1aΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου CccΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 2a 
Manos
Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 1aΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου CccΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 2a 
Nikos
Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 1aΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου CccΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 2a 
sonia
Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 1aΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου CccΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 2a 
Sotos
Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 1aΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου CccΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 2a 
lolita
Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 1aΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου CccΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 2a 
apostat
Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 1aΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου CccΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 2a 
lina2
Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 1aΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου CccΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 2a 
emma
Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 1aΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου CccΑνεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 2a 

Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 37, στις Σαβ Ιουν 10, 2023 10:31 pm
Visitor statistics
Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου 2560352510_4693df49f9

Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου Empty Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου

Δημοσίευση από efi Σαβ Αυγ 20, 2011 12:58 am

Έγινα μέλος της ομάδας σας όχι μόνο γιατί είμαι φιλόζωη αλλά είμαι στα πρόθυρα του να ρίξω φόλα στους ιδιοκτήτες σκύλου στην περιοχή που μένω ( Γέρακας), και θα ήθελα την βοήθεια σας για να μη το κάνω... Είναι το δεύτερο εφιαλτικό καλοκαίρι που περνάω γιατί δεν ξέρω ποια "γαϊδούρια" (μεγάλο κρίμα για τα πραγματικά γαϊδούρια), έχουν σκύλο στην αυλή του σπιτιού τους και ο οποίος δεν βαριέται να γαυγίζει συνέχεια παρασύροντας και όλα τα αδέσποτα της γειτονιάς. Και καλά να είναι ημέρα... Ο εφιάλτης είναι την νύκτα... δεν μπορούμε να ανοίξουμε τα παράθυρα, ξυπνάμε μέσα στη μέση της νύκτας από τα γαυγίσματα 3 και 4 φορές. Έχω φτάσει πια στα όρια μου...Μέχρι που βγήκα στο μπαλκόνι και φώναζα στους ιδιοκτήτες... Τέτοια κατινιά.. Όμως παιδιά, δουλεύω σε νοσοκομείο, είμαι υγειονομικός, έχω ασθενείς... Δεν μου φταίνε σε τίποτα οι άνθρωποι επειδή δεν έχω κοιμηθεί το βράδυ από ένα σκύλο... Και ούτε μετά από ολονύκτια εφημερία να μη μπορώ να κοιμηθώ... Σας παρακαλώ, πέστε μου τι μπορώ να κάνω... Συγγνώμη για το μέγεθος του μηνύματος... Ευχαριστώ πολύ...

efi
Level 0
Level 0

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Points : 3
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 20/08/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου Empty Απ: Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου

Δημοσίευση από Σίλια Τετ Αυγ 24, 2011 5:53 am

πρέπει να μιλήσεις στους ιδιοκτήτες, αλλα να τους χτυπήσεις το κουδούνι μήπως και το χωνέψουν.
Κρίμα για το ζώο που γίνεται αντιπαθητικό αλλά και για σένα που θες την ησυχία σου....

Σίλια
Level 0
Level 0

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Points : 2
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου Empty Απ: Ανεύθυνοι ιδιοκτήτες σκύλου

Δημοσίευση από Admin Κυρ Σεπ 04, 2011 9:34 pm

νομοι για κατοικιδια ειναι τελειως στον αερα.μπορεις να μηλησεις στους ιδιοκτητες και επισης θα μπορουσες να κανεις μηνυση για ηχορυπανση μπας και βαλουν επιτελους τα κακομοιρα τα ζωντανα που βγαζουν μια ζωη στο μπαλκονι μεσα στο σπιτι.και στο κατω κατω αν ζεις σε διαμερισμα και δεν μπορεις να βαλεις ενα σκυλο μεσα μην τον παρεις!τον καταδικαζεις να βγαλει μια ζωη στο μπαλκονι.ελεος!
Admin
Admin
Level 3
Level 3

Αριθμός μηνυμάτων : 264
Points : 685
Reputation : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 20/05/2009

http://www.world-of-pets.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης